консультації лікарів

пн – пт
сб – нд

08:00 – 20:00
09:00 – 18:00

м. Київ, пр-т Перемоги, 67

Парковка для пацієнтів клініки

м. Київ, пр-т Перемоги, 67
Парковка для пацієнтів клініки

м. Київ, пр-т Перемоги, 67

Парковка для пацієнтів клініки

м. Київ, пр-т Перемоги, 67
Парковка для пацієнтів клініки

GASTROLYZER® —
ЗОЛОТИЙ СТАНДАРТ
ДІАГНОСТИКИ
ЛАКТАЗНОЇ
НЕДОСТАТНОСТІ

GASTROLYZER® —
ЗОЛОТИЙ СТАНДАРТ
ДІАГНОСТИКИ
ЛАКТАЗНОЇ
НЕДОСТАТНОСТІ

Що таке водневий дихальний тест (ВДТ)?

ВДТ – неінвазивний і специфічний метод визначення рівня водню, який утворюється при розщепленні цукру кишковими бактеріями потім всмоктується в кров і може бути виміряний в повітрі, що видихається.

Тест доступний для використання гастроентерологами, педіатрами, а також алергологами як у дітей, так і у дорослих, як діагностика лактазної недостатності та інших видів харчової непереносимості (фруктози, сахарози та ін.). Він також використовується для діагностики надлишкового бактеріального росту в тонкій кишці та синдрому подразненого кишківника.

Кому показано проведення дихального тесту?

Пацієнтам з хронічною діареєю, здуттям живота, болем в животі без певної локалізації, лактазною недостатністю, харчовою непереносимістю, при синдромі надлишкового бактеріального росту (СНБР), синдромі подразненого кишківника. 

Gastrolyzer® – перший в Україні дихальний тест для діагностики лактазної недостатності та інших видів харчової непереносимості, який представлений в нашій клініці. 

Тест Gastrolyzer® відомий у всьому світі для діагностики лактазної недостатності, багатьох видів харчової непереносимості та інших гастроінтестинальних захворювань (СНБР, синдром подразненого кишківника) і рекомендований провідними європейськими фахівцями в області гастроентерології.

Стандартна підготовка до проведення дихального тесту

Тест проводиться вранці натщесерце. За день до обстеження слід виключити солодкі страви, страви, які тривалий час перетравлюються, молочні вироби, а також напівфабрикати. Не вживати цибулю, часник, капусту, бобові, багаті клітковиною продукти, лікарські трави, фрукти та проносні засоби тому, що при їх переварюванні утворюється надмірна кількість водню і це може вплинути на результати тесту. За 15 годин до обстеження не можна їсти, дозволено пити воду без газу. До обстеження також не рекомендується чистити зуби. Також рекомендовано: За 30 днів до тесту відмовитися від використання проносних засобів і антибіотиків. За 15 днів до тесту відмовитися від використання пробіотиків. Відмовитися від всіх лікарських препаратів, в тому числі й біодобавок, виняток становлять життєво важливі ліки.

Особливості проведення дихального тесту

Цей метод може бути використаний у дорослих або пацієнтів, здатних затримувати дихання протягом короткого періоду часу. Пацієнт глибоко вдихає, затримує дихання, потім повільно видихає через мундштук. Протягом 45 секунд його результат буде зображатися на екрані та може бути збережений в профіль пацієнта, завантажений в базу даних GastroCHARTTM або записаний вручну. Потім пацієнт повинен випити розчин і через півгодини повторити дихальний тест. Тест триває 2 години. Протягом усього тесту заборонено пити воду, палити і їсти. У процесі перевірки (між видихами) немає ніяких функціональних обмежень. Для дітей молодшого віку, які не можуть виконати техніку, описану вище, доступна для використання маска.

Підготовка до проведення дихального тесту на лактозу, фруктозу, лактулозу, глюкозу, ксілітом, сорбітол

Всі види дихальних тестів доступні в нашій клініці:

  • Дихальний тест з фруктозою

Діагностика харчової непереносимості
фруктози

  • Дихальний тест з сорбітолом

Діагностика харчової непереносимості, а саме сорбітола (сахарозамінника)

  • Дихальний тест з лактозою

Діагностика лактазної
недостатності

  • Дихальний тест з лактулозою

Тест застосовується для визначення часу транзиту по тонкій кишці

  • Дихальний тест з глюкозою

Для діагностики синдрому надлишкового бактеріального росту (СНБР)

  • Дихальний тест з D-ксилозой

Для діагностики синдрому надлишкового бактеріального росту (СНБР)

Ліцензія МОЗ України №01/1503-М від 15.03.2018
© 2022 FxMed Усі права захищені. Розроблено GoodWay Inc. GoodWay Inc. 

Консультації лікарів
пн — пт 08:00 — 20:00
сб — вс 09:00 — 18:00

Консультації лікарів
вт, чт, пт, сб 09:00 – 17:00
Online: пн, ср
нд ВИХІДНИЙ

м. Київ, пр-т Перемоги, 67
Парковка для пацієнтів клініки

м. Київ, пр-т Перемоги, 67
Парковка для пацієнтів клініки