Клініка FxMed

Перша клініка функціональної медицини, яка об’єднала кілька напрямків сімейну медицину, алергологію і функціональність, як основу профілактичної медицини.

11 кандидатів медичних наук
5950 консультацій алерголога в рік
23 лікаря першої і вищої категорії

ДОВІРТЕ ЗДОРОВ'Я ПРОФЕСІОНАЛАМ
Наші переваги для Вас

ПЕРСОНІФІКОВАНИЙ АЛЕРГОЦЕНТР

Одним з важливих напрямків роботи клініки є сучасний алергоцентр для дорослих і дітей. Лікарі алергологи клініки використовують у своїй практиці персоналізований підхід і доказову медицину, що дозволяє підібрати найкраще лікування для кожної людини. Високий професіоналізм наших фахівців підтверджується багаторічним досвідом роботи і вашими вдячними відгуками.

 • Кращі фахівці алергологи: кандидати медичних наук і лікарі вищої категорії
 • Унікальні методи діагностики всіх видів алергічних захворювань
 • Молекулярна алергодіагностика ALEX
 • Алерген-специфічна імунотерапія

ФУНКЦІОНАЛЬНА МЕДИЦИНА

Функціональна медицина орієнтована на усунення дисбалансів в організмі, які є причиною захворювання. Лікарі функціональної медицини розглядають випадок кожного пацієнта «від витоків», щоб комплексно досліджувати всі чинники проблеми – спадковість, психологічний аспект, спосіб життя. Психічне, емоційне, духовне і соціальне здоров’я мають величезне значення для фізичного здоров’я.

Основні принципи персоналізованої медицини або «4П»:

 • Предиктивність – прогнозування можливого захворювання
 • Профілактика – не дати захворюванню проявитися
 • Персоналізація – індивідуальний підбір схеми лікування
 • Партисипативність – пацієнт сам бере участь в профілактиці і лікуванні захворювання

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ І ТУРБОТА

Лікарі клініки – кращі професіонали у своїй сфері діяльності. Робота нашої команди спрямована не тільки на лікування захворювань, але і на їх запобігання. Найбільша цінність для нас – це довіра і збереження здоров’я наших пацієнтів. Ми постійно вдосконалюємо свої знання і навички, щоб бути на вершині професіоналізму, слідувати науковим стандартам в світовій медицині. Це дозволяє підібрати найкраще вирішення проблеми персоналізоване для кожної людини.

 • Багаторічний досвід роботи
 • Індивідуальний підхід
 • Провідні професори, кандидати мед. наук, лікарі вищої категорії
 • Світові стандарти і доказова медицина

СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Діагностичний центр клініки оснащений сучасним обладнанням експертного класу. Ми використовуємо тільки найефективніші і точні лабораторні, інструментальні, а також функціональні методи діагностики в різних напрямках. У нашій клініці Ви зможете пройти всі види алергологічного обстеження, в тому числі і молекулярну алергодіагностику, згідно з європейськими стандартами.

 • Ультразвукова діагностика експертного класу
 • Більше 20 видів алерготестів і аналізів алергени
 • Тест ALEX – 282 алергена в одному аналізі
 • Унікальні методи функціональної діагностики – дихальні тести
Клиника семейной и функциональной медицины
ДОВІРТЕ ЗДОРОВ'Я ПРОФЕСІОНАЛАМ
Про клініку FxMed

Цінність нашого життя – в самому житті, яка неможлива без здоров’я! Здавалося б, аксіома. Чому ж тоді прожити довге, здорове, благополучне життя виходить не в кожного?

Клініка FxMed – перша клініка функціональної медицини, яка об’єднала кілька напрямків сімейну медицину, алергологію і функціональність, як основу профілактичної медицини.

Клініка FxMed шляхом узагальнення практичного досвіду, що поєднує в собі традиційні медичні протоколи та сучасні прогресивні технології, готова запропонувати своїм пацієнтам новий, цілісний, комплексний підхід, орієнтований на виявлення і усунення тих причин, які заважають пацієнтам вести повноцінне активне життя.

У центрі нашої турботи пацієнт, його сім’я, здоров’я і довголіття.

Наша місія не тільки полегшити симптоми поточних захворювань, але і попередити хворобу, досягти оптимального стану здоров’я, яке покращить якість життя пацієнта і членів його родини.

 

Сергій Юр’єв

CEO Клініки сімейної та функціональної медицини
Лікар алерголог-імунолог

logo2_small2
ДОВІРТЕ ЗДОРОВ'Я ПРОФЕСІОНАЛАМ
Відгуки наших пацієнтів