Клініка FxMed

Перша клініка функціональної медицини, яка об’єднала кілька напрямків: сімейну медицину, алергологію та функціональність як основу профілактичної медицини.

11 кандидатів медичних наук
5950 консультацій алерголога в рік
23 лікаря першої і вищої категорії

Тепер тест ALEX2 на 295 алергенів став ще доступнішим!

Вартість аналізу становить всього 5500 грн 4500 грн!

Отримайте свій алергологічний паспорт вже сьогодні!

Детальніше про тест

ДОВІРТЕ ЗДОРОВ'Я ПРОФЕСІОНАЛАМ
Наші переваги для Вас

ПЕРСОНІФІКОВАНИЙ АЛЕРГОЦЕНТР

Одним з важливих напрямків роботи клініки є сучасний алергоцентр для дорослих і дітей. Лікарі алергологи клініки використовують у своїй практиці персоналізований підхід і доказову медицину, що дозволяє підібрати найкраще лікування для кожної людини. Високий професіоналізм наших фахівців підтверджується багаторічним досвідом роботи і вашими вдячними відгуками.

 • Кращі фахівці алергологи: кандидати медичних наук і лікарі вищої категорії
 • Унікальні методи діагностики всіх видів алергічних захворювань
 • Молекулярна алергодіагностика ALEX
 • Алерген-специфічна імунотерапія

ФУНКЦІОНАЛЬНА МЕДИЦИНА

Функціональна медицина орієнтована на усунення дисбалансів в організмі, які є причиною захворювання. Лікарі функціональної медицини розглядають випадок кожного пацієнта «від витоків», щоб комплексно досліджувати всі чинники проблеми – спадковість, психологічний аспект, спосіб життя. Психічне, емоційне, духовне і соціальне здоров’я мають величезне значення для фізичного здоров’я.

Основні принципи персоналізованої медицини або «4П»:

 • Предиктивність – прогнозування можливого захворювання
 • Профілактика – не дати захворюванню проявитися
 • Персоналізація – індивідуальний підбір схеми лікування
 • Партисипативність – пацієнт сам бере участь в профілактиці і лікуванні захворювання

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ І ТУРБОТА

Лікарі клініки – кращі професіонали у своїй сфері діяльності. Робота нашої команди спрямована не тільки на лікування захворювань, але і на їх запобігання. Найбільша цінність для нас – це довіра і збереження здоров’я наших пацієнтів. Ми постійно вдосконалюємо свої знання і навички, щоб бути на вершині професіоналізму, слідувати науковим стандартам в світовій медицині. Це дозволяє підібрати найкраще вирішення проблеми персоналізоване для кожної людини.

 • Багаторічний досвід роботи
 • Індивідуальний підхід
 • Провідні професори, кандидати мед. наук, лікарі вищої категорії
 • Світові стандарти і доказова медицина

СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Діагностичний центр клініки оснащений сучасним обладнанням експертного класу. Ми використовуємо тільки найефективніші і точні лабораторні, інструментальні, а також функціональні методи діагностики в різних напрямках. У нашій клініці Ви зможете пройти всі види алергологічного обстеження, в тому числі і молекулярну алергодіагностику, згідно з європейськими стандартами.

 • Ультразвукова діагностика експертного класу
 • Більше 20 видів алерготестів і аналізів алергени
 • Тест ALEX – 282 алергена в одному аналізі
 • Унікальні методи функціональної діагностики – дихальні тести
Клиника семейной и функциональной медицины
ДОВІРТЕ ЗДОРОВ'Я ПРОФЕСІОНАЛАМ
Про клініку FxMed

Цінність нашого життя – в самому житті, яка неможлива без здоров’я! Здавалося б, аксіома. Чому ж тоді прожити довге, здорове, благополучне життя виходить не в кожного?

Клініка FxMed – перша клініка функціональної медицини, яка об’єднала кілька напрямків сімейну медицину, алергологію і функціональність, як основу профілактичної медицини.

Клініка FxMed шляхом узагальнення практичного досвіду, що поєднує в собі традиційні медичні протоколи та сучасні прогресивні технології, готова запропонувати своїм пацієнтам новий, цілісний, комплексний підхід, орієнтований на виявлення і усунення тих причин, які заважають пацієнтам вести повноцінне активне життя.

У центрі нашої турботи пацієнт, його сім’я, здоров’я і довголіття.

Наша місія не тільки полегшити симптоми поточних захворювань, але і попередити хворобу, досягти оптимального стану здоров’я, яке покращить якість життя пацієнта і членів його родини.

logo2_small2
ДОВІРТЕ ЗДОРОВ'Я ПРОФЕСІОНАЛАМ
Відгуки наших пацієнтів