Педіатрія

Вибір педіатра – одна з найважливіших речей, які ви можете зробити для своєї дитини. Педіатрична допомога в Клініці сімейної та функціональної медицини відповідає усім світовим стандартам. Ми розробляємо рекомендації з лікування для наших маленьких пацієнтів з мінімальною кількістю медикаментів, ґрунтуючись тільки на доказових методах лікування і профілактики.

Педіатри Клініки сімейної та функціональної медицини FxMed висококваліфіковані фахівці, з великим досвідом практичної роботи. Ми не тільки піклуємося про дітей, коли вони хворіють. Ми робимо акцент на підтримці їх здоров’я, моніторингу їх фізичного і психічного розвитку від самого народження до 18 років.

Сучасний діагностичний центр нашої клініки в Києві дозволяє розробити індивідуальні програми обстеження для дітей із харчовою непереносимістю, лактазною нестачею, захворюваннями дихальної системи та ін.

На базі нашої клініки створено сучасний алергоцентр. Тому одним із головних напрямків роботи педіатричної служби клініки є діагностика та лікування алергічних захворювань у дітей.

Лікарі педіатри клініки FxMed

Лікар клініки FxMed
Лікар клініки FxMed Ахмедханова Анастасія Павлівна
Лікар клініки FxMed Молотов Олександр Вікторович

Послуги педіатрів клініки FxMed

Педиатрия клиника FxMed

Консультація педіатра

Подробней
Ультразвуковое исследование Клиника FxMed

Ультразвукове дослідження

Клініка сімейної та функціональної медицини оснащена сучасним УЗД-апаратом....

Подробней
ALEX® - лучший метод диагностики аллергии

ALEX-2® – передовий метод діагностики алергії

ALEX-2 - 295 алергенні молекули і екстракти алергенів одночасно. Молекулярні аналізи на алергени з 1 краплі крові....

Подробней
Gastrolyzer® — золотой стандарт диагностики лактазной недостаточности

Gastrolyzer® – золотий стандарт діагностики лактазної недостатності

Дихальний водневий тест - безболісна неінвазивна діагностика лактазної недостатності та інших видів харчової непереносимості, який використовується тільки в нашій Клініці....

Подробней