Перша клініка функціональної медицини

(097) 090 13 03

(095) 090 13 03

(093) 090 13 03

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
  • ru
  • uk

 

Цінність нашого життя - в самому житті, яке неможливе без здоров'я! Здавалося б, аксіома. Чому ж тоді прожити довге, здорове, щасливе життя виходить не в кожного?

Клініка FxMed - перша клініка функціональної медицини, яка об'єднала кілька напрямків сімейну медицину, алергологію і функціональність, як основу профілактичної медицини.

Клініка FxMed шляхом узагальнення практичного досвіду, що поєднує в собі традиційні медичні протоколи та сучасні прогресивні технології, готова запропонувати своїм пацієнтам новий, цілісний, комплексний підхід, орієнтований на виявлення та усунення тих причин, які заважають пацієнтам вести повноцінне активне життя.

У центрі нашої турботи пацієнт, його сім'я, здоров'я і довголіття.

Наша місія не тільки полегшити симптоми поточних захворювань, але і попередити хворобу, досягти оптимального стану здоров'я, яке покращить якість життя пацієнта і членів його родини.

Юр'єв Сергій Дмитрович, CEO Клініки сімейної та функціональної медицини

"Доктор лікує хворобу. Хороший доктор лікує пацієнта! "- Сер Вільям Ослер, (1849-1919 рр), терапевт, історик медицини, філософ і просвітник.

Фраза відомого канадського лікаря стала ключовою в новому комплексному підході до кожного пацієнта в Клініці сімейної та функціональної медицини.

Людина унікальна. З цією аксіомою навряд чи хтось сперечається. Однак, пацієнту - унікальній людині, яка має проблеми зі здоров'ям, традиційна медицина пропонує універсальні способи лікування хвороби, які, безсумнівно, полегшують стан здоров'я, але не усувають причин її виникнення. В основі таких способів, як правило, лежить терапія замісного характеру, спрямована на штучне заміщення ослабленою функції, органу, системи за допомогою медикаментів або хірургічного втручання.

Але ж хвороба людини - це тільки верхівка айсберга. Справжні причини слід шукати набагато глибше, розглядаючи випадок кожного пацієнта «від витоків» і аналізуючи фактори його проблем - спадковість, психологічний аспект, спосіб життя для того, щоб мати повне бачення всіх ланок хвороби і її першопричину. Такий підхід особливо актуальний в лікуванні хронічних захворювань, запущені форми яких ведуть до передчасного старіння організму.

Клініка сімейної та функціональної медицини - сучасний медичний заклад, головним завданням якої є збереження і відновлення здоров'я людини, з метою поліпшення якості його життя і досягнення нею активного довголіття.

У нашій клініці одним з важливих напрямків є сімейна медицина, орієнтована на кожного пацієнта і членів його родини. Інститут сімейного лікаря в усьому світі визнаний як найкраща модель лікувально-профілактичної медицини. Здоров'я закладається з раннього дитинства. Спостереження всіх членів сім'ї одним лікарем дає впевненість і захищеність від хвороб, ранню їх діагностику і, найголовніше, запобігає розвитку хронічних ускладнень.

Наша турбота про пацієнта проявляється в тому, що ми готові запропонувати:

  • Використання всесвітнього досвіду медицини із застосуванням сучасних протоколів лікування, які мають абсолютну доказову базу;
  • Сучасні методи діагностики, які містять в собі як стандартний набір засобів, так і нові прогресивні технології, що є ефективним інструментом в руках наших лікарів.
  • Комплексний підхід до лікування пацієнта з усіма проявами поточних захворювань, а також виявлення та усунення причин хронічних захворювань;
  • Орієнтацію на кожного пацієнта з його унікальними особливостями та потребами для того, щоб ідентифікувати його здоров'я, як позитивну життєву силу;
  • Грамотні оздоровчі заходи, спрямовані на поліпшення якості та способу життя пацієнта і, як наслідок, збільшення тривалості його життя.

Клініка сімейної та функціональної медицини представлена ​​такими напрямками, як:

Діагностика

Педіатрія

Алергологічний центр

Сімейна медицина

Функціональна медицина

Напрямки Клініки органічно поєднані в необхідний медичний комплекс з найбільш повним набором засобів для того, щоб зробити реабілітацію пацієнта максимально ефективною і корисною.

Професіоналізм наших лікарів націлений на турботу і повагу кожного пацієнта, а також якісний рівень його обслуговування. Ми гарантуємо збереження лікарської таємниці на всіх етапах лікування і профілактики.

Клініка сімейної та функціональної медицини відкриває шлях кожного пацієнта до здоров'я і довголіття!

Ласкаво просимо!