Перша клініка функціональної медицини

(097) 090 13 03

(095) 090 13 03

(093) 090 13 03

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
  • ru
  • uk

Клініка сімейної та функціональної медицини використовує найсучасніші лабораторні, інструментальні, а також функціональні методи діагностики в різних напрямках.

Ми єдині в Україні в Києві проводимо алергопроби (патч-тести) зі стоматологічними матеріалами, а також найбільш поширеними гаптенами, рекомендовані Європейською науково-дослідницькою групою з проблем навколишнього середовища і контактного дерматиту (EECDRG). У Клініці сімейної та функціональної медицини проводять шкірні алергопроби з алергенами, аналізи на алергію, а також функціональні методи обстеження харчової непереносимості. Ви отримаєте повне обстеження з використанням необхідних для вас методів діагностики та реабілітації. Лікар буде супроводжувати вас протягом обстеження і лікування.

Ми рекомендуємо ознайомитися з нашими методами діагностики:

 

Gastrolyzer® - золотий стандарт діагностики лактазной недостатності

Дихальний водневий тест - безболісна неінвазивна діагностика лактазной недостатності та інших видів харчової непереносимості, який використовується тільки в нашій Клініці.

 

NObreath® FeNО - неінвазивний метод визначення рівня оксиду азоту в повітрі, що видихається

Наша клініка перша в Україні використовує даний метод діагностики астми та інших запальних захворювань дихальної системи у дорослих і дітей.

 

ALEX® - кращий метод діагностики алергії

ALEX - 282 алергенні молекули та екстракти алергенів одночасно. Молекулярні аналізи на алергени з 1 краплі крові.

Тільки в нашій клініці !!! Алергопроби (патч-тести) при алергії на стоматологічні матеріали

Наша клініка єдина в Україні проводить алергопроби (патч-тести) з гаптенами, які входять в стоматологічний матеріал. У клініці розроблена унікальна панель з тридцяти (30) основних гаптенів, доступних для тестування.

Алергопроби (патч-тести) при алергії на хімічні речовини

Тільки у нас в клініці можна пройти алергопроби (патч-тести) набором найбільш поширених гаптенів, рекомендованих Європейської науково - дослідницькою групою з проблем навколишнього середовища і контактного дерматиту (EECDRG).

Алергопроби (прік-тести) з алергенами і тест активності ферменту діаміноксидази - Гістамін 50

В алергоцентрі нашої клініки в Києві використовуються тільки стандартизовані діагностичні алергени для проведення алергопроб (прік-тестування).

 

Діагностика метаболічних порушень

Тут ви пройдете діагностику метаболічних порушень через комплексне обстеження з урахуванням всіх процесів в організмі.

 

Лабораторні методи дослідження

У клініці сімейної та функціональної медицини доступний для діагностики широкий спектр лабораторних досліджень в різних напрямках, в тому числі молекулярна алергодіагностика та інші аналізи на алергію.

 

УЗД - безболісний і безпечний метод дослідження

Клініка сімейної та функціональної медицини оснащена сучасним УЗД-апаратом