Перша клініка функціональної медицини

(097) 090 13 03

(095) 090 13 03

(093) 090 13 03

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
  • ru
  • uk

Що таке Тест ALEX?

Перший в Україні багатокомпонентний тест, який використовується для діагностики профілю сенсибілізації пацієнта в нашій клініці!

ALEX - це нове покоління тестів в діагностиці (in vitro) алергічних реакцій 1 типу. Завдяки панелі з 282 екстрактів алергенів і алергенних молекул, включаючи рівень загального IgE, охоплює більш ніж 99% всіх стандартних діагностичних тестів. Тест ALEX розроблений на основі унікальних нанотехнологій. Кожен алерген (екстракт) може бути підібраний в індивідуальному порядку. ALEX оснащений гнучким програмним забезпеченням, що дозволяє аналізувати індивідуальні панелі алергенів відповідно клінічним потребам - технологія мультиплекс (на вимогу).

  • Повна панель алергенів, індивідуально оптимізована
  • Кількісний аналіз окремих алергенів
  • Висока чутливість і специфічність методу
  • Мультикомпонентний аналіз зз вибором панелі в залежності від потреб пацієнта
  • Інтегрований CCD інгібітор
  • Нема потреби проводити додаткові аналізи на алергени
  • Результати тесту дозволяють визначитися з напрямком АІТ, розробити рекомендації по дієті та елімінаційних заходах

https://www.youtube.com/watch?v=ZE3m2G4I0cM

 

Больше информации на сайте:
https://macroarraydx.com.ua

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ ALEX

ОДНОЧАСНЕ ВИЗНАЧЕННЯ ЗАГАЛЬНОГО IgE, СПЕЦИФІЧНОГО IgE ДО ЕКСТРАКИУ АЛЕРГЕНІВ І ЇХ МОЛЕКУЛ

Звичайні монокомпонентні тестові системи не дають комплексної інформації щодо профілю сенсибілізації пацієнта. Часто, для встановлення правильного діагнозу потрібно кілька етапів діагностики, при цьому рівень загального IgE визначається, як окремий показник.

Тест ALEX надає повну картину сенсибілізації пацієнта, включаючи аналіз на загальний IgE, що значно спрощує діагностику алергії.

Для компонентної діагностики доступні 160 екстрактів алергенів і 122 алергенні молекули. Вони містять білкові молекули з групи білків переносників ліпідів LTP і PR-10 з обмеженою перехресною реактивністю, а також абсолютно нові маркери, як рослинного, так і тваринного походження (наприклад, Acarus siro, Malassezia sympodialis, Anisakis simplex).

ДІАГНОСТИКА МАРКЕРА ПЕРЕХРЕСНОЇ РЕАКТИВНОСТІ (CROSS REACTIVE DETERMINANTS - CCDS)

У мультикомпонентний тест ALEX інтегрований потужний інгібітор перехресно-реактивних карбогідратних детермінант (ССDs), які взаємодіють з сироваткою крові під час інкубації та дозволяє отримати максимально точні кількісні результати рівня специфічних IgE в крові пацієнта. Ця особливість тесту ALEX дає можливість правильно і точно інтерпретувати результати аналізу у пацієнтів з сенсибілізацією до CCD- перехресно-реактивної карбогідратної детермінанти та підвищує специфічність методу.

Презентація в Україні в Києві нового методу досліджень в молекулярній алергології за допомогою тест-аналізатора ALEX
Презентацію відвідало понад 160 лікарів алергологів і імунологів з усієї України, представники лабораторій і партнерських компаній. Мультикомпонентний аналіз на алергени тепер доступний для всіх жителів України. Тим, хто страждає від алергічних патологій нема потреби довго чекати дорогі тести із закордонний лабораторій. Детальніше