Перша клініка функціональної медицини

(097) 090 13 03

(095) 090 13 03

(093) 090 13 03

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
 • ru
 • uk

Функціональна медицина - абсолютно новий напрямок для України, хоча у всьому світі вона давно увійшла в повсякденну медичну практику. Світова функціональна діагностика зібрала міжнародну доказову базу, підтвердивши свою ефективність в профілактиці хвороб і корекції порушень функцій організму. На відміну від класичної лікарсько-орієнтованої медицини, яка спеціалізується на лікуванні симптомів захворювання, функціональна медицина концентрується на усунення дисбалансів в організмі, які є причиною захворювання.

Іноді функціональна медицина називається антивікової або превентивною медициною. Суть її полягає в тому, щоб через біохімічні, гормональні та інші обстеження виявити причини порушень, комплексно їх усунути та позбавити пацієнта навіть від запущених форм хронічних захворювань. Розуміння взаємозв'язку всіх систем і органів, зовнішніх чинників, спадковості - це шлях до здоров'я людини, основа, на який базується функціональна діагностика.

Незаперечною перевагою цього напрямку є системний підхід до здоров'я людини з використанням ефективних комбінацій лікарських препаратів і фітотерапії, харчових добавок, дієти, детоксикації організму, антистресової терапії, комплексу фізичних вправ. Всі ці заходи спрямовані на досягнення оптимальних змін способу життя людини та активного довголіття.

Деякі поширені проблеми, які вирішує функціональна медицина:

 • Алергія
 • Апатія
 • Артрит
 • Астма
 • Аутизм
 • Аутоимунні порушення
 • Тривожні розлади
 • Когнітивна дисфункція
 • Рак
 • Кандидоз
 • Синдром хронічної втоми
 • Депресія
 • Діабет
 • Діарея
 • Екзема
 • Псоріаз
 • Захворювання серця
 • Безсоння
 • Підвищений та знижений тиск
 • Синдром подразненого кишківника
 • Менопауза та її симптоми
 • Вілставання у розвитку у дітей
 • Професійні та побутові інтоксикації
 • ПМС
 • Проблеми з вагою
 • Ожиріння

У нашій клініці лікарі функціональної медицини використовують нові технології обстеження пацієнта, протоколи лікування і його супроводу. Відвідуючи лікаря функціональної медицини, пацієнт проходить повне анкетування, за результатами якого йому призначається перший пакет досліджень, і тільки потім складається детальний план ведення пацієнта, з можливим підключенням лікарів суміжних спеціальностей.

У Клініці сімейної та функціональної медицини пацієнт завжди знаходиться в центрі уваги. Тому ми пропонуємо можливість постійного супроводу на всіх етапах обстеження і лікування в зручній для вас формі. Ласкаво просимо!

Первинна консультація з оцінки стану здоров'я, визначення плану обстеження лабораторними, генетичними та функціональними методами
650 грн
Повторна консультація з визначенням стану здоров'я, способу життя, рекомендаціями по харчуванню, нутритивній підтримці, фізичного навантаження, психологічного статусу, інших профілактичних заходів щодо комплексного відновлення здоров'я
480 грн
Щомісячний супровід програми відновлення стану здоров'я, контроль та корекція програми відновлення організму
650 грн
Консультація з підбору програми загальної детоксикації організму методикою функціональної медицини
1500 грн
Консультація з підбору Anti-age програми (омолодження організму) за методикою функціональної медицини
1500 грн
Консультація з підбору програми з приводу ожиріння методикою функціональної медицини
1500 грн
Консультація з підбору програми з приводу зниженої ваги за методикою функціональної медицини
1500 грн
Консультація з підбору програми з приводу хронічної втоми за методикою функциональної медицини
1500 грн
Консультація з приводу нутритивної підтримки при аутизмі методикою функціональної медицини
1500 грн
Консультація з приводу фіброміалгії методикою функціональної медицини
1500 грн
Консультація з приводу гормонального дисбалансу, зниженого лібідо та інших функціональних порушень методами функціональної медицини
1500 грн
Консультація з приводу профілактики та корекції функцій організму, медичного харчування, нутритивної підтримки, фізичного навантаження при серцево-судинних захворюваннях методами функціональної медицини
1500 грн
Консультація з приводу профілактики та корекції функцій організму, медичного харчування, нутритивної підтримки, фізичного навантаження при цукровому діабеті методами функціональної медицини
1500 грн
Пакет VIP ЗОЛОТИЙ: Первинна консультація, функциональних досліджень і персональний супровід лікарем-фахівцем функціональної медицини на протязі 3 місяців. Включають 10% знижку на всі консультації спеціалістів, що не увійшли в пакет, 5% знижку на аналізи, пріоритетний запис на прийом. Індивидуальні консультації доступні поза робочим часом клініки (невідкладні конультації).
5999 грн
Пакет VIP ПЛАТИНОВИЙ: Первинна консультація, функціональні дослідження та персональний супровід лікарем-специалістом функціональної медицини на протязі 6 місяців. Включають 10% знижку на всі консультації спеціалістів,що не увійшли в пакет, 5% знижку на аналізи, пріоритетний запис на прийом. Індивидуальні консультації доступні поза робочим часом клініки (невідкладні консультації).
7499 грн
Пакет VIP СІМЕЙНИЙ (до 4-х членів сім`ї): Первинна консультація, функціональні дослідження та персональний супровід лікарем-спеціалістом функціональної медицини на протязі 6 місяців. Включають 10% знижку на всі консультації спеціалістів,що не увійшли в пакет, 5% знижку на аналізи, пріоритетний запис на прийом. Індивидуальні консультації доступні поза робочим часом клініки (невідкладні консультації).
29999 грн
Первинна консультація з оцінки стану здоров'я, визначення плану обстеження лабораторними, генетичними та функціональними методами к.м.н. СусловоЇ О.О.
1100 грн
Повторна консультація з визначенням стану здоров'я, способу життя, рекомендаціями по харчуванню, нутритивній підтримці, фізичного навантаження, психологічного статусу, інших профілактичних заходів щодо комплексного відновлення здоров'я к.м.н. Суслової О.О.
1500 грн
АКЦІЯ Первинна консультація з оцінки стану здоров'я, визначення плану обстеження лабораторними, генетичними та функціональними методами
0 грн

Наші спеціалісти

СУСЛОВА Наталія Олександрівна

кандидат медичних наук, лікар-дієтолог ДУ «Інститут серця МОЗ України», асистент кафедри гастроентерології, дієтології та ендоскопії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, лікар загальної практики - сімейної медицини, фахівець в галузі клінічної біохімії й фізіології, експерт функціональної медицини.

Науково-педагогічний стаж 11 років.

Загальний стаж роботи - 18 років.

У своїй щоденній практиці вивчаю основні причини захворювання, використовуючи системно-орієнтований підхід, аналізуючи історію і спосіб життя кожної людини, взаємодія генетичних, екологічних соціальних факторів, які можуть впливати на довгострокове здоров'я і складні, хронічні захворювання. Пропонуючи нову клінічну модель для оцінки, лікування і профілактики хронічних захворювань, даю можливість пацієнтам брати активну участь у власному здоров'ї, підтримувати унікальний склад здоров'я і життєві сили для кожної людини.

КИРІЄНКО Катерина Володимирівна

Експерт з питань функціональної медицини, біохімії, лікар загальної практики-сімейної медицини

Загальний стаж лікарської практики – 3 роки.

Освіта:

 • Національний медичний університет ім.О.О.Богомольця
 • Проходить навчання в Інституті Функціональної медицини (США).

Постійно оновлює та вдосконалює власні знання, зокрема приймала участь в конференціях і симпозіумах «Функціональна медицина. Інтегративні рішення синдрому хронічної втоми»,  «Керування вагою. Залежності та резистентності», «Школа целіакії: глютензалежні захворювання як мультидисциплінарна проблема. Сучасні підходи в діагностиці», круглий стіл "Розлади аутистичного спектру: фокус уваги на лікувальному харчуванні" та багато інших.

В своїй практиці використовує комплексний пацієнт-орієнтований підхід з урахуванням генетичної та біохімічної індивідуальності.

Займається питаннями профілактики та лікування підвищеної та зниженої ваги, безсоння, порушень з боку шлунково-кишкового тракту, синдрому хронічної втоми, порушень фолатного циклу, жіночого та чоловічого здоров’я, розробляє індивідуальні anti-age та детокс-програми та інші.

Виступає лектором в медичних науково-популярних заходах, є постійним членом журі в юнацьких конкурсах з напрямку «Медицина».