Перша клініка функціональної медицини

(097) 090 13 03

(095) 090 13 03

(093) 090 13 03

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
 • ru
 • uk

Функціональна медицина - абсолютно новий напрямок для України, хоча у всьому світі вона давно увійшла в повсякденну медичну практику. Світова функціональна діагностика зібрала міжнародну доказову базу, підтвердивши свою ефективність в профілактиці хвороб і корекції порушень функцій організму. На відміну від класичної лікарсько-орієнтованої медицини, яка спеціалізується на лікуванні симптомів захворювання, функціональна медицина концентрується на усунення дисбалансів в організмі, які є причиною захворювання.

Іноді функціональна медицина називається антивікової або превентивною медициною. Суть її полягає в тому, щоб через біохімічні, гормональні та інші обстеження виявити причини порушень, комплексно їх усунути та позбавити пацієнта навіть від запущених форм хронічних захворювань. Розуміння взаємозв'язку всіх систем і органів, зовнішніх чинників, спадковості - це шлях до здоров'я людини, основа, на який базується функціональна діагностика.

Незаперечною перевагою цього напрямку є системний підхід до здоров'я людини з використанням ефективних комбінацій лікарських препаратів і фітотерапії, харчових добавок, дієти, детоксикації організму, антистресової терапії, комплексу фізичних вправ. Всі ці заходи спрямовані на досягнення оптимальних змін способу життя людини та активного довголіття.

Деякі поширені проблеми, які вирішує функціональна медицина:

 • Алергія
 • Апатія
 • Артрит
 • Астма
 • Аутизм
 • Аутоимунні порушення
 • Тривожні розлади
 • Когнітивна дисфункція
 • Рак
 • Кандидоз
 • Синдром хронічної втоми
 • Депресія
 • Діабет
 • Діарея
 • Екзема
 • Псоріаз
 • Захворювання серця
 • Безсоння
 • Підвищений та знижений тиск
 • Синдром подразненого кишківника
 • Менопауза та її симптоми
 • Вілставання у розвитку у дітей
 • Професійні та побутові інтоксикації
 • ПМС
 • Проблеми з вагою
 • Ожиріння

У нашій клініці лікарі функціональної медицини використовують нові технології обстеження пацієнта, протоколи лікування і його супроводу. Відвідуючи лікаря функціональної медицини, пацієнт проходить повне анкетування, за результатами якого йому призначається перший пакет досліджень, і тільки потім складається детальний план ведення пацієнта, з можливим підключенням лікарів суміжних спеціальностей.

У Клініці сімейної та функціональної медицини пацієнт завжди знаходиться в центрі уваги. Тому ми пропонуємо можливість постійного супроводу на всіх етапах обстеження і лікування в зручній для вас формі. Ласкаво просимо!

Первичная консультация по оценке состояния здоровья, определение плана обследования лабораторными, генетическими на функциональными методами
650 грн
Вторичная консультация с определением состояния здоровья, образа жизни, рекомендациями по питанию, нутритивной поддержки, физической нагрузки, психологического статуса, других профилактических мероприятий для комплексного восстановления здоровья
1500 грн
Ежемесячное сопровождение программы восстановления состояния здоровья, контроль и коррекция программы восстановления организма
650 грн
Консультация по подбору программы общей детоксикации организма по методике функциональной медицины
1500 грн
Консультация по подбору Anti-age программы (омоложение организма) по методике функциональной медицины
1500 грн
Консультация по подбору программы по поводу ожирения методике функциональной медицины
1500 грн
Консультация по подбору программы по поводу снижения веса по методике функциональной медицины
1500 грн
Консультация по подбору программы по поводу хронической усталости по методике функциональной медицины
1500 грн
Консультация по поводу нутритивной поддержки при аутизме по методике функциональной медицины
1500 грн
Консультация по поводу фибромиалгии по методике функциональной медицины
1500 грн
Консультация по поводу гормонального дисбаланса, сниженного либидо и других функциональных нарушений методами функциональной медицины
1500 грн
Консультация по поводу профилактики и коррекции функций организма, медицинского питания, нутритивной поддержки, физической нагрузки при сердечно-сосудистых заболеваниях методами функциональной медицины
1500 грн
Консультация по поводу профилактики и коррекции функций организма, медицинского питания, нутритивной поддержки, физической нагрузки при сахарном диабетом методами функциональной медицины
1500 грн
Пакет VIP ЗОЛОТОЙ: Первичная консультация, функциональные исследование и персональное сопровождение врачом-специалистом функциональной медицины в течение 3 месяцев. Включает 10% скидку на все консультации специалистов не вошедших в пакет, 5% скидку на анализы, приоритетную запись на прием. Индивидуальные консультации доступны вне рабочее время клиники (неотложные консультации)
5999 грн
Пакет VIP ПЛАТИНОВЫЙ: Первичная консультация, функциональные исследование и персональное сопровождение врачом-специалистом функциональной медицины в течение 6 месяцев. Включает 10% скидку на все консультации специалистов не вошедших в пакет, 5% скидку на анализы, приоритетную запись на прием. Индивидуальные консультации доступны вне рабочее время клиники (неотложные консультации).
7499 грн
Пакет VIP СЕМЕЙНЫЙ (до 4-х членов семьи): Первичная консультация, функциональные исследование и персональное сопровождение врачом-специалистом функциональной медицины в течение 6 месяцев. Включает 10% скидку на все консультации специалистов не вошедших в пакет, 5% скидку на анализы, приоритетную запись на прием. Индивидуальные консультации доступны вне рабочее время клиники (неотложные консультации).
29999 грн
Первичная консультация по оценке состояния здоровья, определением плана обследования лабораторными, генетическими и функциональными методами к.м.н. Сусловой О.О.
1100 грн
Повторная консультация по оценке состояния здоровья, способа жизни, рекомендациями по питанию, нутритивной подготовке, физической нагрузки, психологического статуса, других профилактических мероприятий для комплексного восстановления здоровья к.м.н. Сусловой О.О.
1500 грн

Наші спеціалісти

СУСЛОВА Наталія Олександрівна

кандидат медичних наук, лікар-дієтолог ДУ «Інститут серця МОЗ України», асистент кафедри гастроентерології, дієтології та ендоскопії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, лікар загальної практики - сімейної медицини, фахівець в галузі клінічної біохімії й фізіології, експерт функціональної медицини.

Науково-педагогічний стаж 11 років.

Загальний стаж роботи - 18 років.

У своїй щоденній практиці вивчаю основні причини захворювання, використовуючи системно-орієнтований підхід, аналізуючи історію і спосіб життя кожної людини, взаємодія генетичних, екологічних соціальних факторів, які можуть впливати на довгострокове здоров'я і складні, хронічні захворювання. Пропонуючи нову клінічну модель для оцінки, лікування і профілактики хронічних захворювань, даю можливість пацієнтам брати активну участь у власному здоров'ї, підтримувати унікальний склад здоров'я і життєві сили для кожної людини.

КИРІЄНКО Катерина Володимирівна

Експерт з питань функціональної медицини, біохімії, лікар загальної практики-сімейної медицини

Загальний стаж лікарської практики – 3 роки.

Освіта:

 • Національний медичний університет ім.О.О.Богомольця
 • Проходить навчання в Інституті Функціональної медицини (США).

Постійно оновлює та вдосконалює власні знання, зокрема приймала участь в конференціях і симпозіумах «Функціональна медицина. Інтегративні рішення синдрому хронічної втоми»,  «Керування вагою. Залежності та резистентності», «Школа целіакії: глютензалежні захворювання як мультидисциплінарна проблема. Сучасні підходи в діагностиці», круглий стіл "Розлади аутистичного спектру: фокус уваги на лікувальному харчуванні" та багато інших.

В своїй практиці використовує комплексний пацієнт-орієнтований підхід з урахуванням генетичної та біохімічної індивідуальності.

Займається питаннями профілактики та лікування підвищеної та зниженої ваги, безсоння, порушень з боку шлунково-кишкового тракту, синдрому хронічної втоми, порушень фолатного циклу, жіночого та чоловічого здоров’я, розробляє індивідуальні anti-age та детокс-програми та інші.

Виступає лектором в медичних науково-популярних заходах, є постійним членом журі в юнацьких конкурсах з напрямку «Медицина».