Перша клініка функціональної медицини

(097) 090 13 03

(095) 090 13 03

(093) 090 13 03

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
 • ru
 • uk
Педіатри Клініки сімейної та функціональної медицини FxMed висококваліфіковані фахівці, з великим досвідом практичної роботи.

На кожній консультації Педіатр проводить детальний огляд дитини, для цього використовує методику збору історії життя і хвороби дитини, методи клінічного обстеження - перкусію, аускультацію по органах і системам. Призначає необхідні аналізи крові, сечі, контролює зміна біохімії крові, стан мікрофлори кишківника, а також підбирає ефективне лікування.

педиатр Киев

 

Чому ми рекомендуємо вибрати наших педіатрів?
 • Педіатрична допомога в Клініці сімейної та функціональної медицини відповідає всім світовим стандартам. Ми розробляємо рекомендації з лікування для наших маленьких пацієнтів з мінімальною кількістю медикаментів, ґрунтуючись тільки на доказових методах лікування і профілактики.
 • Наші лікарі проводять спостереження за здоровою дитиною, включаючи обов'язкові планові огляди на першому році життя щомісяця і далі 1 раз в 6 місяців або 1 раз на рік. Ми оцінюємо сімейні, генетичні особливості дитини.
 • Ми використовуємо особливі методики роботи з дітьми, що часто хворіють, готуємо індивідуальний план харчування, нутрітивної підтримки, фізичного навантаження, профілактики ГРВІ та інших захворювань.
 • Наші Педіатри складають індивідуальний графік вакцинації для дітей всіх вікових категорій. Спеціальні методики молекулярної алергодіагностики, дозволяють провести оцінку ризиків вакцинації, і контролювати весь період до і після введення вакцини.
 • Розробляємо рекомендації для профілактики частих ГРВІ.
 • Сучасний діагностичний центр нашої клініки в Києві дозволяє розробити індивідуальні програми обстеження для дітей з харчовою непереносимістю, лактазною недостатністю, захворюваннями дихальної системи та ін.
 • Одним з головних напрямків роботи педіатричної служби Клініки є діагностика та лікування алергічних захворювань. Ми створили унікальний алергоцентр на базі нашої клініки.
 • Ми знаємо, як знайти підхід до вашої дитини та робимо все щоб наші маленькі пацієнти та їхні батьки відчували себе комфортно в нашій клініці.
Лечебная консультация врача-педиатра
650 грн
Лечебная консультация врача-педиатра повторно по поводу одного заболевания в течение одного месяца
320 грн
Лечебная консультация врача-педиатра, к.м.н.
750 грн
Лечебная консультация врача-педиатра, к.м.н. повторно по поводу одного заболевания в течение одного месяца
340 грн
Консультация по поводу подбора детского питания
560 грн
Лечебная консультация врача-педиатра д.м.н.
1100 грн
Лечебная консультация врача-педиатра д.м.н. повторно по поводу одного заболевания в течение одного месяца
740 грн
Консультация педиатра дома в рабочее время
820 грн
Консультация педиатра дома в нерабочее время
1100 грн
Оформление справки для посещения бассейна
410 грн
Оформление медицинской справки (ф-086)
300 грн
Оформление санаторно-курортной карты
410 грн
Лечебная консультация врача-кардиолога детского
650 грн
Лечебная консультация врача-кардиолога детского повторно по поводу одного заболевания в течение одного месяца
320 грн
Лечебная консультация гастроэнтеролога-детского
650 грн
Лечебная консультация гастроэнтеролога-детского повторно по поводу одного заболевания в течение одного месяца
320 грн
Лечебная консультация врача-эндокринолога детского
650 грн
Лечебная консультация врача-эндокринолога детского по поводу одного заболевания в течение одного месяца
320 грн
Лечебная консультация врача невролога детского
650 грн
Лечебная консультация врача невролога детского по поводу одного заболевания в течение одного месяца
320 грн
Лечебная консультация врача-иммунолога детского
650 грн
Лечебная консультация врача-иммунолога детского по поводу одного заболевания в течение одного месяца
320 грн

Московенко Олена Дмитрівна

Головний лікар Клініки сімейної та функціональної медицини FxMed

Лікар-педіатр, гастроентеролог, пульмонолог, алерголог, лікар функціональної медицини.

Лікарську практику здійснює понад 30 років.

Закінчила Київський медичний інститут в 1983 році, педіатричний факультет. З 1983 по 1985 рр навчалася в клінічній ординатурі за спеціальністю «Дитяча пульмонологія». У 1990 році захистила кандидатську дисертацію з імунології, алергології та фтизіатрії. З 1991 року по теперішній час веде викладацьку та наукову роботу на кафедрі педіатрії післядипломної освіти Національного медичного університету ім. Акад. А.А. Богомольця на посаді доцента. Має понад 60 друкованих наукових робіт. Пройшла навчання з сучасних методів діагностики та лікування алергічних захворювань. Проводить діагностику і лікування пацієнтів з тривалим кашлем, зниженням імунологічної реактивності організму. В останні роки займається вивченням особливостей біохімічних процесів в організмі пацієнтів з синдромом хронічної втоми, явищами псевдоалергії. Використовує в практиці сучасні методи лікування алергічних і неалергічних уражень шкіри. Здійснює спостереження за дітьми, що часто хворіють, з респіраторними алергозами та бронхіальною астмою.

ТАРІНСКАЯ Ольга Леонідівна

Лікар-педіатр, алерголог, імунолог з багаторічним досвідом, лікар вищої категорії, кандидат медичних наук, доцент кафедри педіатрії післядипломної освіти Національного медичного університету імені О. О. Богомольця, автор понад 80 професійних публікацій. Має досвід роботи в приватних клініках м.Києва
Закінчила Київський медичний інститут в 1985 році. З 1985 по 1988 рр навчалася в клінічній ординатурі, в 1991 році захистила кандидатську дисертацію з імунології. З 1991 року по теперішній час веде викладацьку та наукову роботу на кафедрі педіатрії післядипломної освіти Національного медичного університету імені акад. А.А. Богомольця.
Професійні та наукові інтереси - формування навичок здорового способу життя дитини і сім'ї, питання алергії -діагностика і лікування бронхіальної астми та алергічного риніту, атопічного дерматиту, кропив'янки, харчової алергії, молекулярна алергодіагностика алергії, проведення АСІТ, питання здорової їжі і корекції харчування, імунопрофілактики, нутриціології та ін.
Член Європейської Асоціації алергологів і Імунологів (EAACI).

АХМЕДХАНОВА Анастасия Павловна

Врач педиатр

Опыт работы 5 лет

Образование: Национальный медицинский университет имени А.А. Богомольца, специальность «Педиатрия».

Последипломное образование: Национальный медицинский университет имени А.А. Богомольца, кафедра педиатрии последипломного образования (главная клиническая база детская клиническая больница № 8 в г. Киев).

Имеет печатные работы на тему: Диагностика синдрома непереносимости гистамина у детей.

Осуществляет лечение детей всех возрастных категорий, проводит диагностику и лечение на дому, при необходимости в дневном стационаре, а также вакцинацию согласно календаря МОЗ Украины.

Постоянно совершенствует свой уровень профессионализма, посещает специальные курсы и тренинги. Самостоятельно проводит инструментальные методы диагностики:

 • Дыхательный тест для диагностики непереносимости лактозы, лактулозы, фруктозы, глюкозы, сорбитола, ксилозы – Gastrolyzer
 • Измерение оксида азота в выдыхаемом воздухе для выявления больных бронхиальной астмой и мониторинга эффективности базовой терапии – Nobreath Feno
 • Оценки функции легких –Спирография
 • Тестирование аллергических реакций замедленного типа - ПАТЧ-тесты
 • Проводит прик-тесты для определения непереносимости гистамина. А также с ингаляционными, бытовыми, пищевыми аллергенами и местными анестетиками.